baza wiedzy

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy i rozwiąż problem sam!

Dzisiaj prawie 5 miliardów użytkowników na Ziemi posiada telefon. Starzy, młodzi, kobiety, mężczyźni – każdy z nich może w chwile zadzwonić do innej odległej osoby, lub w większości z nich połączyć się z siecią globalną.


CZYTAJ DALEJ

Każdy z nas codziennie zapisuje i wysyła masę zdjęć przez co zajmuje następne megabajty miejsca na naszym dysku. Niestety na pewno każdego z Was spotkał problem gdzie musiał zmniejszyć lub zmienić format pliku graficznego. Istnieje wiele darmowych narzędzi, które pomogą nam w tym procesie.


CZYTAJ DALEJ

W czasie użytkowania swojego smartfona niejednokrotnie natrafiamy na aplikacje zawierające reklamy w postaci obrazkowej lub wideo. W ostatnich latach popularność „ad-blockerów”, czyli programów usuwających reklamy drastycznie wzrosła.


CZYTAJ DALEJ

Bezpieczeństwo młodych ludzi w internecie jest bardzo ważne szczególnie w dobie rozwoju i komunikacji, gdzie połączenie z siecią szerokopasmową mamy nawet w lodówkach.


CZYTAJ DALEJ

Zapewne każdy z Was miał problem z powolnie działającym komputerem, nagłe spadki wydajności częste zawieszanie oraz wyłączanie się komputera. Przyczyn może być wiele, od uszkodzonego dysku aż po zakurzony komputer.


CZYTAJ DALEJ

Błąd typu niebieski ekran (nazywany także błędem zatrzymania) może wystąpić, jeśli z powodu problemu komputer zostaje nieoczekiwanie zamknięty lub ponownie uruchomiony. W przypadku błędu tego typu po włączeniu komputera na ekranie nie są wyświetlane elementy, takie jak menu Start lub pasek zadań.


CZYTAJ DALEJ

Dotyczy systemu Windows 10


CZYTAJ DALEJ

Na tej stronie przedstawiono odpowiedzi na pytania związane z uaktualnieniem systemu komputera do wersji Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać uaktualnienie, przejdź do strony uaktualnienia systemu Windows 10.


CZYTAJ DALEJ

Program pocztowy może uznać, że w wiadomości e-mail znajdują się linki do stron, które wyłudzają informację lub zawierają inne niebezpieczeństwa.


CZYTAJ DALEJ

Po uruchomieniu przeglądarki i wpisaniu adresu strony mojej poczty elektronicznej wyskakują dziwne reklamy. Wcześniej tego nie było.


CZYTAJ DALEJ

Masz problem z niedziałającym internetem? Na pasku zadań ikona sieci pokazuje się wykrzyknik? To nic poważnego. Poradzisz sobie sam z rozwiązaniem problemu. Oto rozwiązanie...


CZYTAJ DALEJ
pobierz program
Pomocinformatyczna.pl

ul. Płochocińska 19, 03-191 Warszawa
tel. 703 700 112, email: kontakt@pomocinformatyczna.pl
NIP: 524-266-48-12, REGON: 141642999, KRS 0000319022