Pogotowie komputerowe

7 dni w tygodniu od 8 do 21

Zadzwoń:

703 700 112
Pomoc informatyczna tel.: 703 700 112
Maksymalny czas trwania połączenia: 30 minut.
Koszt 4.92 PLN brutto za minutę połączenia.

Jak to działa

Pogotowie komputerowe świadczone przez pomocinformatyczna.pl jest usługą interwencyjną. Podczas rozmowy telefonicznej, dyżurny informatyk, rozwiązuje problem bezpośrednio na komputerze użytkownika. Wykorzystuje w tym celu oprogramowanie TeamViewer, które umożliwia przejęcie ekranu Klienta. Technologia ta jest bezpieczna i znana wielu naszym Klientom.

 

Konfiguracja poczty elektronicznej, problemy z nie działającym WiFi lub nie drukująca drukarka to wszystko są zadania dla naszego dyżurnego informatyka. Obsługujemy dziennie kilkadziesiąt zgłoszeń z terenu całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przybliży Ci w jaki sposób świadczymy nasze usługi.

 

Pogotowie informatyczne eliminuje konieczność wychodzenia z domu i zanoszenia komputera do serwisu. Z naszej praktyki wynika, że ponad 76% wszystkich usterek jesteśmy wstanie naprawić podczas jednej rozmowy telefonicznej. Zachęcamy również do korzystania z naszej wiedzy w obszarze ochrony rodzicielskiej. Jeśli nie wiecie Państwo jakie wybrać oprogramowanie antywirusowe lub jak chronić się przed niechcianymi reklamami prosimy o telefon. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również bazę wiedzy, która umożliwia samodzielne rozwiązanie typowych problemów. Będziemy w niej umieszczać  nasze porady dotyczące wyboru sprzętu. Pokażemy przydatne i łatwe w obsłudze oprogramowanie.

Pogotowie komputerowe